![](https://www.peristeri.gr/media/2017/09/sogoul.jpg)
Παράσταση “Πάμε σαν άλλοτε” από τα ΚΕ.ΦΙ. Δήμου Περιστερίου
{multithumb}
Με αφορμή την παγκόσμια ημέρα ηλικιωμένων τα Κέντρα Φιλίας (ΚΕ.ΦΙ.) Δήμου Περιστερίου παρουσιάζουν την παράσταση “Πάμε σαν άλλοτε”, αφιερωμένη στην ζωή και το έργο του μεγάλου συνθέτη Μιχάλη Σουγιούλ, την Κυριακή 1 Οκτωβρίου 2017, ώρα 18:30 στο Κινηματοθέατρο “Κ. Γαβράς” (Βασιλικών 6, Περιστέρι). Συμμετέχουν τα μέλη και οι εθελοντές των ΚΕ.ΦΙ. Θεατρική διασκευή Χαρά Θεοδωρακάκη. Είσοδος Ελεύθερη, θα τηρηθεί σειρά προσέλευσης!