![](https://www.peristeri.gr/media/2021/01/POST_BLOOD_2021_A-1.jpg)
Αναβολή προγραμματισμένης Αιμοδοσίας του Δήμου Περιστερίου
O Οργανισμός Προσχολικής Αγωγής Αθλητισμού και Πρόνοιας του Δήμου Περιστερίου (ΟΠΑΑΠ) ανακοινώνει ότι λόγω των δυσμενών καιρικών συνθηκών αναβάλλεται η 46η Εθελοντική Αιμοδοσία, η οποία ήταν προγραμματισμένη την Τετάρτη 17 Φεβρουαρίου 2021. Σε επόμενη ανακοίνωση θα ενημερωθείτε για τη νέα ημερομηνία.
- ΟΛΑ ΤΑ ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ: gr – facebook.com/DimosPeristeriou – twitter.com/Dim_Peristeriou